Otwarty umysł na nowe rozwiązania

O MNIE

Jestem z wykształcenia architektem wnętrz, projektantem wzornictwa oraz plastykiem. Hobbystycznie również zajmuje się projektowaniem ubioru. 

Ukończyłam studia na kierunku Architektura wnętrz w WSSU w Szczecinie, Wzornictwo
na Politechnice Koszalińskiej oraz Liceum Plastyczne w Szczecinie.

Jestem z wykształcenia architektem wnętrz, projektantem wzornictwa oraz plastykiem. Hobbystycznie również zajmuje się projektowaniem ubioru. Ukończyłam studia na kierunku Architektura wnętrz  w WSSU
w Szczecinie, Wzornictwo na Politechnice Koszalińskiej oraz Liceum Plastyczne w Szczecinie.


Od 2014 roku prowadzę własną pracownię projektową. W moim portfolio poza klasycznymi w swej kolorystyce projektami, znaleźć można mieszankę stylów z żywymi akcentami kolorystycznymi. Inspiruje mnie bionika oraz natura.

Sentymentalnie podchodzę do starych domów i kamienic, dobrze czuje się również w stylu nowoczesnym, tworząc projekty o prostych formach. Ważne jest dla mnie, aby klient dobrze czuł się we wnętrzu, żeby było ono spójne i ponadczasowe. Wnętrze musi być ergonomiczne
a zatem funkcjonalne, przestronne i przytulne. Światło jest dla mnie bardzo ważne ponieważ kreuje całą przestrzeń. W swoich projektach dbam o każdy detal. We wszystkich wnętrzach bardzo indywidualnie dobieram wszystkie dodatki jak poduszki, tapety czy grafiki, dzięki temu każdy projekt jest oryginalny i niesztampowy.

Mam otwarty umysł na nowe rozwiązania, świeże podejście do projektowania, ważne jest dla mnie doskonalenie i ciągły rozwój. Pracując od 2011 r., jako architekt wnętrz projektowałam zarówno wnętrza prywatne jak również domki jednorodzinne, apartamenty, wnętrza kamienic oraz wnętrza w stanie deweloperskim. Projektowałam również lokale użyteczności publicznej min. restauracje, kawiarnie, pub, recepcje hotelowe, klub fitness. Tworzę projekty w Polsce i za granicą.

Zapraszam do współpracy.

portfolio

Chcesz zobaczyć przykłady moich prac? 

kontakt

Anna Przybylska

Sportowa 19/1

72-100 Goleniów