Czyste formy i klarowne przestrzenie

JAK PRACUJĘ

ANALIZA POTRZEB

Podczas spotkania rozmawiamy na temat potrzeb inwestora, odnośnie stylu wnętrza, preferencji, kolorystyki i wyposażenia wnętrz. Wykonuje pomiar pomieszczeń. Spotkanie trwa od jednej do kilku godzin.

ETAP 1

Układy funkcjonalne

Wykonuję rysunek-inwentaryzację na bazie pomiaru a następnie trzy koncepcje układów funkcjonalnych, w których czasami zmieniam ściany działowe, uwzględniam rozmieszczenie mebli. Po konsultacji z Inwestorem tworzę układ ostateczny, który jest sumą rozważań trzech poprzednich układów funkcjonalnych.

ETAP 2

Wizualizacje

Po akceptacji układu funkcjonalnego wykonuje wizualizacje. W przypadku braku akceptacji pierwszych propozycji poprawiam wizualizację tworząc druga lub trzecią koncepcję.

ETAP 3

Rysunki

Na podstawie wizualizacji tworzę rysunki wykonawcze z opisem materiałów, aby można było zrealizować projekt. Są to rysunki: budowlane, projekt wskazań punktów świetlnych, gniazd i włączników, przyłączy wodnokanalizacyjnych, mebli, posadzki, rozmieszczenia płytek,  rysunki kominka i inne

ETAP 4

Zestawienia materiałów

Tworzę zestawienie z użytymi materiałami, meblami, oświetleniem, ceramiką, armaturą i dodatkami, wraz z ilością produktów, proponowanymi sklepami i poglądową ceną tych produktów. 

ETAP 5

Nadzór autorski

Wyjazdy na budowę w celu sprawdzenia zgodności wykonywania realizacji względem projektu. Wyjazdy do sklepów.

portfolio

Chcesz zobaczyć przykłady moich prac? 

kontakt

Anna Przybylska

Sportowa 19/1

72-100 Goleniów