O mnie

lubania2
Anna Przybylska Design to pracownia projektowa, w której łączymy wiele umiejętności projektowych. Naszym głównym zadaniem jest kreowanie przestrzeni mieszkalnej lub publicznej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Są to rozwiązania niesztampowe, oryginalne ale również w pełni funkcjonalne.

Właścicielka firmy, architekt wnętrz, Anna Przybylska jest absolwentką Architektury Wnętrz z dyplomem z Projektowania Wnętrz zdobytym w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Tytuł magistra sztuki otrzymała po ukończeniu Instytutu Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej, tworząc dyplom z projektowania ubioru. Swoje Twórcze poszukiwania zaczęła ucząc się w Liceum Plastycznym w Szczecinie, które ukończyła tworząc dyplom w specjalności Reklama Wizualna. Bogaty wachlarz doświadczeń twórczych oraz wieloletnia wiedza i doświadczenie w pracy jako Architekt Wnętrz powoduje, że projekty APD są bardzo kompleksowe i indywidualne.

 

Projektowanie Wnętrz i Wzornictwa

Na co dzień zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz jak np. tkaniny, które tworzymy dla potrzeb naszych klientów. Przy kreowaniu wnętrza bardzo ważna jest dla nas współpraca z klientem, aby stworzyć wymarzoną, oryginalną i funkcjonalną przestrzeń. Nasza pracownia tworzy wnętrza z pasją, indywidualnie podchodząc do każdego klienta. Kompleksowość i zdobyta na przestrzeni lat wiedza sprawiają, że nasze wnętrza i meble są wyjątkowe. W naszej pracowni nieustannie uczymy się i poszukujemy nowych rozwiązań projektowych, ponieważ rozwój jest dla nas bardzo ważny. Uczestnictwo w warsztatach oraz szkoleniach pozwala nam zdobywać wiedzę. Nie ma dla nas znaczenia w jakim stylu tworzymy projekty, ponieważ każdy styl ma swój charakter i smak, który staramy się wydobyć tworząc każde wnętrze. W projektach stawiamy na równowagę, harmonię często inspirując się naturą. Staramy się aby nasze projekty i realizacje były interpretacją Państwa marzeń i potrzeb. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami oraz sklepami z elementami wyposażenia wnętrz. Zależy nam na tym aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszej pracy i z przyjemnością oraz wygodą korzystał z zaprojektowanej dla niego przestrzeni.

Projektowanie Ubioru

Projektowanie ubioru jest dla Anny Przybylskiej pasją, którą w wolnym czasie projektantka stara się rozwijać. Udział w konkursach z projektowania wzornictwa oraz ubioru, współpraca z fotografami przy tworzeniu sesji zdjęciowych oraz udział w pokazach mody, rozwija pracownię również w tym kierunku. Charakterystycznymi elementami rozwiązań w tej dziedzinie jest inspiracja geometrią, bioniką a także futurystyczne oraz nowatorskie spojrzenie na modę. W projektach ubioru często faktura kreuje formę, nie ma tu ograniczeń twórczych, projekty przybierają różne formy autoekspresji, wyrażają emocje i uwalniają energie twórczą.

„ Natura jest dla mnie niewyczerpanym źródłem poznawania świata, dzięki inspiracji, poszukiwaniom twórczym, uczę się od niej, przenosząc ją do swojego świata kreując tym samym projekt w zgodzie z naturą „